10 Şubat 2014

Colin's Jeans Ürün Değişimi Yapılmadı.

2 sene önce aldığım montun rengi solduğu için değişime gönderdim ve onaylandı. Aynı monttan tekrar aldım ve 1 sene geçmeden bu montta da aynı sıkıntıyı yaşadım yine gönderdim fakat bu sefer kullanıcı hatası diye reddedildi. Bir önceki sefer kullanıcı hatası değildi de bu sefer mi kullanıcı hatası oldu? Bu nasıl bir mantık? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bekir 49 Okunma

Cevaplar

  • Bekir11 Şubat 2014

    ' Biz ürünü inceledik üretim hatası yoktur ' yeterli bir açıklama mı sizce ? O zaman siz kafanıza göre onay veriyorsunuz. Ben bu montu ürün değişimi yaptırarak aldım. Bir önce aldığım montla ürün değişimi yapıldıktan sonra aldığım mont aynı mont ve oluşan hata aynı hata. Anlayamadığınız yer nedir tam olarak ?

  • Bekir11 Şubat 2014

    Benim anlam veremediğim noktayı ya harbiden anlamıyorsunuz yada işinize gelmiyor. Bir önceki sefer aynı hatadan dolayı montu gönderdim ve onayladınız. Kayıtlarınıza bakabilirsiniz. O zaman ki hata üretim hatasıydı da şimdi nasıl oluyor da kullanıcı hatası oluyor ?

  • COLIN’S Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön