Colin's Jeans Ürün Değişimi!

Sedat D. |

Bolu İzzet Baysal cad. üzerindeki Colin's Jeans mağazasından 2 adet aynı model kot pantolon aldım. 2. ürün %50 indirim kampanyası olduğunu söylediler. 80 TL'lik iki pantolona 120 TL verdim. Pantolonlardan birini kardeşime doğum günü hediyesi olarak almıştım. (değiştirme fişini de verdiler) kardeşim değiştirme fişiyle mağazaya gidip ürünü aynı fiyattaki değişik model bir ürünle değiştirmek istemiş ancak model farklı diyerek 20 TL ekstra para ödemeniz gerekiyor demişler.

Peki kardeşim benimle gelip istediği modeli seçseydi (aynı fiyatta) fiyat farkı olacak mı diye sorduğumda, hayır olmayacaktı dediler. P zaman değiştirmiyeceksek değişim fişini neden veriyorsunuz? Ne saçma sapan satış anlayışıdır bu?

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat D.
  30 Eylül
  15:26

  Siz şikayeti anlayamamışsınız, bizde öyle dedik faturadaki miktar kapsamında değişiklik istemiştik zaten, işinize geldiği gibi davranıyorsunuz. Neyse boş ver pantolon eskidi siz dönüş yapana kadar zaten.

 • 01 Ağustos
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  Değişim işlemlerinde faturadaki ödediğiniz miktar dikkate alınmaktadır. Bu nedenle yapılan işlem prosedürlerimiz dahilindedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26