Colin's Jeans Tek Yıkamada Oluşan Düz Çizgi!

Ferdi K. |

Aldığım 120 liralık kot, ilk yıkamada, yüksek ısıda yıkanmamasına rağmen yıkama sonrası düz çizgilerle doldu. Koyu gri üzerine açık çizgiler kotumu giyilemez yaptı. Müşteri şikayetlerini okuduğumda Colin's Jeans'ın bu tarz sorunları müşteri hatası olarak değerlendirdiğini okudum. Sadece bilmenizi istedim. Artık, önünüzden dahi geçmeyeceğim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferdi K.
  30 Temmuz
  16:00

  Yalancılıkta zirvesiniz. Hatalı ürününüzü göndermedim ki inceleyip üretim hatası olduğuna karar veresiniz. Faturası olmadığı için gönderemiyorum. Aldığım Aksaray merkez çarşı şubesinin de telefonuna ulaşamıyorum ki faturasını yollasınlar. Neyse, zaten görmediğiniz üründe bile hata tespit edemiyorsanız göndermenin anlamı yok demektir.

 • 30 Temmuz
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26