20 Ocak 2014

Colin's Jeans Sorunlu Ürün Sattı.

Colin's Jeans Konya M1 mağazasından geçen sene almış olduğum kaz tüyü kaban, yıl boyu tüy döktü. Geçen sene sezon bitmeden mağazaya gittiğimde ürünün bir müddet bu şekilde dışarıya tüy vereceğini zamanla düzeleceğini söylediler. Fakat aradan 1 ay geçmesine rağmen düzelmedi. Daha sonra makinede bir kaç kez yıkamamı söylediler.

Dedikleri gibi yaptım fakat yine tüy vermeye devam etti. Bu sezon başında aynı mağazaya tekrar götürdüğümde ürünü teslim alıp, fabrika ile görüşeceklerini bildirdiler. Yaklaşık 3 hafta sonra ürüne ait itiraz süresi dolduğu için incelemeye gidemeyeceğini belirttiler. Ürünü her kullanışımda sanki kümesten çıkmış gibi tüy içerisinde kalıyorum. Ürünün iadesini talep ediyorum.

Muhammed 32 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed25 Ağustos 2016

    Hep süslü laflar, hiçbir olumlu netice yok. Bir daha colinsin kapısından girmeyeceğim.

  • COLIN’S Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir.Ürününüzün fişi ya da faturası mevcut ise size en yakın Colin’s mağazasına incelenmek üzere bırakabilirsiniz. İnceleme süremiz 15 iş günüdür. Kalite kontrol teknikerlerimizin tespitine göre üretim kaynaklı problem bulunursa ürününüzün değişimi sağlanır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön