27 Eylül 2016

Colin's Jeans Sorumsuzluk ve Kalitesizlik...

Colin's'ten aldığım gömleği kız arkadaşım 2 kez giymesine rağmen her tarafı pamuklanmıştır. Bunun üzerine Kocaeli'deki Fethiye caddesindeki Colin's Jeans'e gömleği götürdük. Bu kapsamda gömlek incelenmek üzere İstanbul'a gitti. 15 gün sonra mağazaya uğradığımızda faturanın üzerine elle yazılmış okumakta bile güçlük çekilen "kullanıcı hatası" yazıyordu. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki bayan kullanıcı hatasından kaynaklandığını yineledi. Kolların sürtünmesi ile pamuklanabileceğini belirtti. Kollar sürtünmeden zaten gömlek nasıl giyildiği ve on ve arka yüzünde olan pamuklanmanında kollarla mı alakası olduğunu belirtmelerini istedim. Tabi ki herhangi bir cevap alamayıp geçiştirme yoluna gidildi.

Hüseyin 355 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 05 Ekim 2016

    Ürün bende nasıl inceleyebildiniz. Uruneriniz sorunlu en azından otomatik mesaj tarzı mesajlar atmayın. Biraz müşteriye saygınız olsun.

  • Colin's Jeans Temsilcisi03 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön