12 Şubat 2013

Colins Jeans Renkte Solma Oldu!

Colins kaliteli ve güvenli olduğunu düşündüğüm için alıveriş yaptım ama 3 ay önce aldığım siyah jeans yıkama talimatlarını uyguladığım halde 3-4 yıkamada rengi soldu. Colinsden ürünün değişimini istedim. ürün incelendikten sonra, sorunun benden kaynaklandığı bildirdiler. Ben bir öğrenciyim çalışmıyorum etmiyorum nasıl bir ürünü bu kadar kısa bir zaman içinde yıpratıyım.

Böyle büyük bir firmanın üretim hatasından dolayı ürününü geri kabul etmeyip müşterilerine sahip çıkmamasına anlam veremiyorum. Markanın lekelenmesine ve müşteri memnuniyetine önem verilmediğini gösteriyor. Ben ürünü sattım benden çıktı mantığı böyle bir firmaya yakışmıyor.

Veysel 79 Okunma

Cevaplar

 • Veysel02 Aralık 2013

  hiçbir yardımda bulunmadığı için ne kendim gidiyorum ne başkasına tavsiye ediyorum colin'si

 • Veysel20 Eylül 2013

  Gelen cevapta şikayetin gideridiğini düşünüyoruz diye bir cümle var.Şikayet için hiçbir colins yetkilisi geri dönmedi.Müşteriye irtibat nosu veriliyor memnun edileceği söyleniyo hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor.Colins'e verdiğim parayı çöpe attım sayıyorum memnuniyet buysa...

 • COLIN’S Temsilcisi15 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

 • Veysel20 Şubat 2013

  Cöyle bir firmanın müşterilerine karşı bu kadar sorumsuz olmasına anlam veremiyorum.Bir pantolona 90 lira verıyorum iyi bir marka diye ama ürün kusurlu çıkıyor ve firma 90 lira için düştüğü duruma bakın hatasını kabul etmeyip kusuru müşteriye atıyor.90 lirayla bu firmaların zengin olunmıyacagı bilimiyor mu?Cevabı vereceğiniz yok herhalde bu kadar mı kötü bir durumda.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön