20 Ağustos 2013

Colins Jeans Red Cevabı Verildi!

Yaklaşık 10 yıldır genelde Colins Jeans'ten giyiniyordum. Artık önünden bile geçmem. 1, 5 ay kadar önce Colins Jeans'ten aldığım tshirt ilk yıkamada renk verdi ve o sırada çamaşır makinasında ne kadar çamaşır varsa giyilmez hale geldi.

Elimde Colins Jeans'ten yeni aldığım 2 ürün var. Mağazaya götürdüm ve kayıt işleminden sonra merkeze gönderileceğini söylediler, gönderildi. 42 gün sonra (beni arayan yok ben aradım sordum) ne alemde bizim tshirtler diye aradım.

RED yanıtı alındığını kullanıcı hatası olduğunu belirtmişler. Şimdi Colins Jeans'e soruyorum yine Colins'ten aldığım ve bir şey olmaz o kadardan dediğim siyah t-shirtün bile rengini değiştiren bu ürün nasıl olurda kullanıcı hatası olur?

Mehmet 268 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 01 Mart

  Aksam akşam aklıma geldi 5 sene önceki verdiğim şikayet hala benim o 2 t-shirt um Colin's te ben helal etmiyorum arayıp özür bile dilenmedi. Zaten o günden beri Colin's'ten alışveriş yapmıyorum her önünden geçerken aklıma geliyor ve yanımda kim varsa anlatıyorum. Anlatıyorum ki onlarda Colin's'ten alışveriş yapmasınlar benim gibi mağdur olmasınlar. Adamlar ürün değişimini red ettiği ürünü geri vermediler kaybettiler istedim tamam verin ürünleri bulamadılar bugün gibi hatırlıyorum lanet olsun Sizin gibi mağazaya akşam akşam aklıma geldi sinirlendim

 • Mehmet 16 Ekim 2015

  Yıl dayanmış 2016 ya bizim tshirtler eskiyip çoktan toz bezi olmuştur artık kim kullandiysa zira kullanıcı hatası dedikleri ürünümü kaybettiler bunu da kullanci hatasına bağladılar muhtemelen. Sikayetlerime bakarken gördüm yazayım dedim bir önceki soruma neden ümit vermediniz acaba yetkililer kaybettiginiz tshirtlerımı de vermediniz araya gitti o kadar param her önünden geçtiğimde aklıma gelir ve yanımda kim varsa anlatır lanet ederim.

 • Mehmet 29 Temmuz 2015

  Yıl 2013 de yazmış olduğum şikayet için anket önerisi geldi oradan baktım su an yıl 2015 ben hala verdiğim tshirt leri dahi geri alamadım sevgili Colin's yetkilileri! Arastirabilirsiniz. Ben helal etmiyorum Allah'a havale ediyorum.

 • Mehmet 09 Kasım 2013

  Tuketici mahkemesinde görüşmek üzere diyorum ve iyi günler diliyorum. aldıgın urunu 45 gun gecmesıne ragmen gerı veremıyorsan bu senın hatandır colin's yonetıcısı. Üzgünüm ama markanın arkasında durmadıgın ıcın bırdaha corap dahı almayacagım

 • Colin's Jeans Temsilcisi08 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Colin's'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Öyle ki sizin şikayet ve istekleriniz doğrultusunda biz kendimizi sizler için geliştiriyor ve yeniliyoruz. Şikayetli ürününüz kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından incelenmiş, üretim hatası tespit edilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

 • Mehmet 26 Ağustos 2013

  23 agustos cuma akşamı Optimum AVM Adana daki COlins e gittim red verilen ürünlerimi almak için, 2 ürün göndermiştim. Fakat 1 ürün gelmiş. tezgahtaki arkadaşlar iyice baktı ama nafile diğer ürün yoktu her ikisine de red yanıtı verilmiş olmasına rağmen eksik yollamış colins. Biri de yanıt verecek mi diye bekliyoruz şikayet varda ama nafile isim yapmış marka olmuş ama nafile müşteri memmuniyeti sıfırın altında. Yıllar önce aynı durum ürünü 2 ay kullanmama rağmen Mavi de başıma geldi onlarda inceleme yapıp değişim kararı verdi sebep aynı sebep problem aynı problem ama Colins HATA ÜSTÜNE HATALAR YAPIYOR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön