Colin's Jeans Personelini Sinirimi Bozdu.

Aysel B. |

Kolay kolay şikayet yazmam ama Colin's Jeans çalışanlarının tutumu sinirimi bozdu. Dün mağazanıza abime hediye alınan jeansı beden değiştirme amaçlı gittim. Hediye olduğu için maalesef faturam yoktu, fakat etiketi barkodu v.s her şeyi üstünde hiç giyilmediği de bariz belli. Şubeye girdim bu buradan alınmamış diğer şubeye gidin dediler.

Peki dedim diğer şubeye gittim 2 yerde de ilgi sıfır. Bayan kasiyer arkadaş baktı baktı bunun paçası yapılmış diyor. Yahu beden olmadı ki paçası yapılsın. Yine atarlı ve ilgisiz bir tavırla nereden alınmışsa oradan iadesini yapın diyor. Bilsem zaten oraya gideceğim. Sanki ben başka bir şeyin iadesini yapmaya gitmişim. Personellerin müşteriye tutumu hiç hoşuma gitmedi.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  12:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürününüzün fişi yada faturası var ise değişim veya iade işlemi sağlayabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  444 53 26

 • 21 Ekim
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tadilat gören ürünler ile ilgili değişim işlemi bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26