Colin's Jeans Pantolonun Rengi Attı...

Serap Özcan İ. |

Colin's' den ne kadar ürün aldıysam hepsinde bir sıkıntı yaşadım, renk atması yırtılma ve solma bu kadar olmaz, ilk giymede ilk yıkamada ürünleri bozuluyor ve hiçbir şekilde ürünlerinin arkasında değiller ürünleri 3 kere değişim için incelemeye gönderdim 3 de de red yazısı geldi asla urünlerinin arkasında değiller param ve zamanım boşa gitti.

Asla bir daha tercihim bile olmaz, incelemedeki arkadaşlarda keşke gerçekten işini yapsaydı Colin's' i kınıyorum ve bu işin peşini bırakmıyorum, tüketici mahkemesine şikayetimi yapacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap Özcan İ.
  26 Ağustos
  14:37

  Sizin iyi bir inceleme ekibinizin olduğunu asla düşünmüyorum iyi bir firma oldugunuzuda düşünmüyorum hatta urunlerinizin arkasında durdugunuzu hiç düşünmüyorum ilk yikamada bir urun o hale gelebiliyorsa kusurabakmayin ama bu kullanıcı hatası değil firmanın kalitesiz ürün ürettigi anlamina gelir firma olarak ürünü saranakadar demek ki sizin ticaret anlayışıniz

 • 26 Ağustos
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden ürününüz kalite kontrol ekibi tarafından incelenmiş,üretim kaynaklı bir problem tespit edilmediği için değişim talebiniz onaylanmamıştır.

  Saygılarımızla.

  Müşteri İlişkileri Departmanı.

  444 53 26

 • Serap Özcan İ.
  24 Ağustos
  19:02

  1 kere yikanan bir pantolon solma yapıyor su bordo oluyorsa kusurabakmayin sizin oradaki inceleme ekibiniz bir şey bilmiyor ve kesinlikle ürünlerinizin arkasında değilsiniz ama tüketici mahkemeleri sağolsunnn orda görüşeceğiz

 • 24 Ağustos
  17:01

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26