Colin's Jeans Pantolonda Delik Oluştu!

Serpil Şahin T. |

03.10.2014 tarihinde aldığım kot pantolon da delik oluştu ve düğme deliği kısmı deforme oldu. 19.02.2015 tarihinde Kapadokya forum mağazasına şikayetimi bildirdim. Ürünün değişiminin onaylanmadığını söylediler. Müşteri temsilcisini aradığımda tüketici hatası olduğu için değişimi onaylanmadığını söylediler. 5 aylık pantolon da oluşan delik benim mi hatam elime bıçak alıp mı deldim yani? Peki düğme deliğinde oluşan deforme. Colin's Jeans ürünün arkasında durmuyor böyle şey olur mu? Tüketici haklarına başvuracağım evet uğraşacağım çünkü haklıyım. İlk defa bir firmayla böyle sorun yaşıyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil Şahin T.
  12 Mart
  20:00

  Ben zaten size üretimle ilgili bir hata var demiyorum. Urun kalitesiz ki 5 ayda delindi... Kalitesiz olan ürünü böyle mi savunuyorsunuz?

 • 09 Mart
  16:59

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26