Colin's Jeans Pantolon Ve Gömlek Değişimi Hakkında!

Mert Ali D. |

08.04.2015 tarihinde Colin's firmasının Ankara meşrutiyet şubesinden bir kot pantolon ve bir gömlek aldım. Aldığım ürünleri sadece bir iki defa giymeme rağmen pantolonun rengi attı ve gömleğin rengi bozarmaya başladı. Bunun üzerine aldığım ürünleri firmaya götürdüm ancak belli bir süre sonra bana döndüklerinde ürünlerde bir hatanın olmadığını söylediler. Bunun üzerine kendilerini şikayet edeceğimi söyledim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  19:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden ürününüz kalite kontrol ekibi tarafından incelenmiş olup, üretim kaynaklı bir problem tespit edilemediği için değişim talebiniz onaylanmamıştır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • Mert Ali D.
  28 Ekim
  22:52

  08.04.2015 tarihinde Colin's firmasının Ankara meşrutiyet şubesinden bir kot pantolon ve bir gömlek aldım. Aldığım ürünleri sadece bir iki defa giymeme rağmen kot pantolonun rengi attı beyazladı gömleğin de rengi bozardı. Bunun üzerine aldığım ürünleri firmaya geri gönderdim ancak belli bir süre sonra ürünlerde belli bir hata olmadığını söylediler. Bunun üzerine beni mağdur ettiklerini ve bu yüzden kendilerini şikayet edeceğimi söyledim.