11 Şubat 2016

Colin's Jeans Pantolon 3 Farklı Yerinden Yırtıldı.

Aağç14**** faturalı ürünü birkaç kez giydikten sonra ilk olarak fermuarın kenarından yırtıldı. Yırtılma da değil kot pantolon bildiğiniz muz çorap gibi kaçtı gittim yaptırdım. Yaptırdıktan sonra tekrar giyerken bu sefer iki kemer yeri koptu. Gittim onu da yaptırdım. Bir daha giydiğimde ise arka cebin yanından yine yırtılma değil kaçtı. Aldığım yere gittim teslim ettim 13.01.2016 tarihinde daha bugün haber alabildim. Onda da yine onlar telefon açmadı ben aradım sordum. Reddedildiğini, tüketici hatası olduğunu söylediler. Pantolonunuz da gelmiştir denildi. Ondan da emin değiller yani. Gidip aldığımda ayrıca fotoğraf çekip koyarım. Benzer durum P*** da basıma geldi. Adamlar hiç ürün incelemeye bile göndermeden, ürünü aldılar, özür dilediler, ürünün parasını da kullanım süresi bulunmayan bir çek olarak anında iade ettiler. Müşteri memnuniyeti ve marka kalitesi buradan belli oluyor.

Gokce 193 Okunma

Cevaplar

  • Gokce11 Şubat 2016

    Komedi gibi bir firma... önce deniliyor ki kullanıcı hatası... Buraya yazdıktan sonra telefon acıp ne diyorlar? İlk yırtılmada getirseydiniz alırdık tadilat yaptırdıgınız için alamıyoruz... Şaka mısınız? Demek ki siz artık çürük mal satıyorsunuz! Sadece benim pantolonum durduk yere, kendi kendine parçalanmamış! Herkes aynı şeyden şikayetçi. Burada okudugum o kadar sikayetten ve sizin bu kadar sikayete karsı aldıgınız tavır ve verdiğiniz yanıtlardan zaten müşterilerinize verdiğiniz kıymet apaçık ortada. Parayı aldık nasıl olsa, gerisi bizi ilgilendirmez diyorsunuz. Tüm müşterilerinizi kaybedersiniz inşallah.

  • COLIN’S Temsilcisi11 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Colin’s’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İletiniz tarafımıza ulaşmıştır, Müşteri Hizmetleri departmanımız şikayetiniz ile ilgili size dönüş yapacaklardır. İlginizi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön