Colin's Jeans Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor.

Canan G. |

Marmara Forum Colin's Jeans'ten aynı model, farklı renkte 2 adet jean pantolon aldık. Ertesi gün eşim birini giydi akşam eve geldi ve pantolon düğmesi açılmadan bile üzerinden çıkacak şekilde esnemiş. Kısa bir zamanda pantolonları mağazaya götürdük ikisinide giydi ve aradaki fark bariz ortadaydı.

Firmaya gidecek incelenecek dendi ve iadesi kabul edilmedi. Elimize formaliteden bir yazı tutuşturdular. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar kim yapacak? Tüketici Hakem Heyetine başvursam %100 iadesi onaylanır biliyorum ama niye sattığın ürünün arkasında durmuyorsun?Amaç müşteriyi iadeye alışmasın diye süründürmek mi? Colins bizim için bitmiştir.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan G.
  20 Şubat
  14:43

  Evet hata sizde değil sizden alışveriş yapanda. affedersiniz bir daha olmaz.

 • 17 Şubat
  14:53

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26