03 Mayıs 2013

Colins Jeans Müşteri Memnuniyeti Diye Bir Kaygı Yok!

28.04.2013 tarihinde Colin's Trabzon Meydan mağazasında bir mevsimlik mont beğendim. Bedeni yoktu. Trabzon Forum mağazasına gittim, o monttan hiç yoktu. Sordum, eğer olan bir mağaza varsa ordan alayım dedim. Samsun Çiftlik mağazasında olduğunu, bir arkadaşım vasıtası ile alabileceğimi söylediler.

O anda orada bulunan, bana bölge sorumlusu olduğu söylenen bir kadın, gerek olmadığını, kargo parası falan da vermeme lüzum olmadığını, 2 gün içinde getirileceğini söyledi. Ürün 42 liraydı. İndirimleri ile beraber. Ben orada gerekirse parasını da ödeyebileceğimi söyledim. Gerek yok gelince alırsınız dediler. 02.05.2013 tarihinde ürün geldi diye aradılar. Ürünün yeni fiyatı 60 TL. Şaka mı bu?

Ergin 55 Okunma

Cevaplar

  • Colin's Jeans Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

  • Ergin 03 Mayıs 2013

    Ben özellikle parasını gerekirse ödeyeyim öyle getirin dememe rağmen, ürünü getirip 60 TL'ye satmaya çalıştılar. Ben ürünü neden almak istedim? Hem ürünü beğendiğim hem de 42 tllik ücretini beğendiğim için. Taa Samsun'dan bu ürünü getirtmemin sebebi de buydu. Ürünü getirdiler ve 60 TL dediler. Ben ürünü 60 TL'den aldım. Ürünü gerçekten beğendiğim için. Farkındaysanız ben ürünlerine yada kalitesine bir laf etmiyorum. Ama müşteri memnunuyeti adına birşey olmadığını gördüm. Eğer müşteri memnunuyetine zerre kadar saygınız ve inancınız varsa, aradaki bu farkı bana ya iade edersiniz, yada hediye çeki benzeri bir şekilde verirsiniz. Çünkü anlattığım şekilde ben yüzde 100 haklıyım. Özellikle gerekirse parasını vereyim dedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön