30 Haziran 2014

Colin's Jeans Müşteri Mağduriyeti Yaşattı.

Bursa Korupark Colin's Mağazasından 5 ay önce aldığım Kot pantolon 3. yıkamadan sonra kumaşta 15 cm genişliğinde yırtılma meydana gelmiştir. Mağazaya şikayetimi bildirdim ürün kalite kontrol incelemesine gönderildi ve gelen cevap (Ürününüz de oluşan şikayetinizin üretimden kaynaklı bir sebepten gerçekleşmediği tesbit edilmiştir.) cevabını verdiler.

Ben %45 Engelli bir vatandaş olarak böyle bir ciddi müessesenin elime tutuşturduğu ürün kalite kontrol raporuna inanmıyorum, ürünü mağazada bekletip yazıcıdan bir çıktı aldıklarına inanıyorum. Beni bu konuda mağdur ettiler.

Hamza 402 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön