Colins Jeans Montun Tüyleri Çıkıyor!

Fatma B. |

14 Şubat 2013de aldığım montun içinde ki tüyler giydiğimiz günden itibaren dışarı çıkmaktadır. montu 1 ay bile kullanmadan deformasyon olmuştur. siyah mont giyildiğinde tüylerin dışarı çıkmasıyla siyah beyaz mont haline gelmektedir. bu durumu Sakarya colins mağazasına bildirdik. bana ürünü incelemeye gönderileceğini söylediler.

Daha sonra bana cevap olarak monta sorun olmadığını herşeyi son teknoloji olarak kullandıklarını belirten bir yazı okudular duyduklarıma inanamadım. 20 gün giyilen bir montun tüylerinin çıkması sanki bizim suçumuzdu. bir daha asla colinsten hiçbir şey almayacağım ve etrafımdaki herkese bunu söyleyeceğim. Sattıkları ürünün arkasında durmayan bir firmadır.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz.
  Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı

  444 5326
  info@colins.com.tr

 • Fatma B.
  03 Nisan
  08:54

  14 Şubat 2013de aldığım montun içinde ki tüyler giydiğimiz günden itibaren dışarı çıkmaktadır. montu 1 ay bile kullanmadan deformasyon olmuştur. siyah mont giyildiğinde tüylerin dışarı çıkmasıyla siyah beyaz mont haline gelmektedir. bu durumu Sakarya colins mağazasına bildirdik. bana ürünü incelemeye gönderileceğini söylediler. Daha sonra bana cevap olarak monta sorun olmadığını herşeyi son teknoloji olarak kullandıklarını belirten bir yazı okudular duyduklarıma inanamadım. 20 gün giyilen bir montun tüylerinin çıkması sanki bizim suçumuzdu. bir daha asla colinsten hiçbir şey almayacağım ve etrafımdaki herkese bunu söyleyeceğim. Sattıkları ürünün arkasında durmayan bir firmadır.