02 Nisan 2013

Colins Jeans Montun Tüyleri Çıkıyor!

14 Şubat 2013de aldığım montun içinde ki tüyler giydiğimiz günden itibaren dışarı çıkmaktadır. montu 1 ay bile kullanmadan deformasyon olmuştur. siyah mont giyildiğinde tüylerin dışarı çıkmasıyla siyah beyaz mont haline gelmektedir. bu durumu Sakarya colins mağazasına bildirdik. bana ürünü incelemeye gönderileceğini söylediler.

Daha sonra bana cevap olarak monta sorun olmadığını herşeyi son teknoloji olarak kullandıklarını belirten bir yazı okudular duyduklarıma inanamadım. 20 gün giyilen bir montun tüylerinin çıkması sanki bizim suçumuzdu. bir daha asla colinsten hiçbir şey almayacağım ve etrafımdaki herkese bunu söyleyeceğim. Sattıkları ürünün arkasında durmayan bir firmadır.

Fatma 38 Okunma

Cevaplar

  • Colin's Jeans Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

  • Fatma 03 Nisan 2013

    14 Şubat 2013de aldığım montun içinde ki tüyler giydiğimiz günden itibaren dışarı çıkmaktadır. montu 1 ay bile kullanmadan deformasyon olmuştur. siyah mont giyildiğinde tüylerin dışarı çıkmasıyla siyah beyaz mont haline gelmektedir. bu durumu Sakarya colins mağazasına bildirdik. bana ürünü incelemeye gönderileceğini söylediler. Daha sonra bana cevap olarak monta sorun olmadığını herşeyi son teknoloji olarak kullandıklarını belirten bir yazı okudular duyduklarıma inanamadım. 20 gün giyilen bir montun tüylerinin çıkması sanki bizim suçumuzdu. bir daha asla colinsten hiçbir şey almayacağım ve etrafımdaki herkese bunu söyleyeceğim. Sattıkları ürünün arkasında durmayan bir firmadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön