06 Nisan 2015

Colin's Jeans Kotun Kumaş Ayrılması.

28.11.2014 tarihinde aldığın Colin's marka jeans de kumaş ile dikişlerin arasında ayrılma olması sonucunda incelemeye gönderildi. İnceleme sonucu geldiğinde üründe kalite departmanlarının incelemiş olduğunu ve üretim kaynaklı hatalarının bulunmadığını belirttiler. Kumaş esnemesi sonucunda dikişlerden ayrılma gibi bir ürün olmasına rağmen ürün değişikliği yapılmamıştır.

Nurçin 200 Okunma

Cevaplar

  • Nurçin 06 Nisan 2015

    Ürünün bilgilendirilmesi yapılırken kullanıcı hatası yazılmış. Pantolonun ağ zayıflaması ve dikiş sorunu nasıl kullanıcı hatası olabiliyor. Pantolon kullanımı nasıl olduğu konusunda bir bilgilendirme yapılabilir mi? Kullanıcı hatası gibi bir tabir kullanıcıya yapılan hakaretten başka ne olabilir.

  • Colin's Jeans Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön