Colin's Jeans Kot Pantolon Deforme Oldu!

İbrahim M. |

Kahramanmaraş Piazza'dan aldığım Jean kot pantolonum aldığım günden bu yana 3 kez giydiğimde pantolon aramda yıpranma fark ettim ve hemen Şanlıurfa Piazza'ya giderek mağazasında şikayetimi dile getirdim. Pantolonum 27 Mayıs 2015 tarihinde saat 21:55 sıralarında mağazaya teslim ettim.

Tesliminden itibaren ürün ile ilgili hiçbir bilgi verilmeyip 09.062015 tarihinde saat 19:30 sıralarında Şanlıurfa Piazza'ya giderek ürünün akıbetini mağazasından öğrenmek istedim. Orada çalışan satış ürünün onaylanmadığı söyledi. Bana temsilcisini arayıp ürünün kullanıcı hatası olduğunu söylediler ürünün benim kullanımla ilgisi yoktur imkansız çünkü 2 adet pantolon aldım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  14:35

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26