Colins Jeans Kampanya Bittikten Sonra Ürün Değişimi Yapmıyorlar!

Mehmet A. |

Ankara Forum Colins Jeans şubesinden 1 alana 1 bedava kampanyasında 2 adet ürün aldım. Mağazada denediğim ürün dar geldi ve bir büyüğünü denemeden aldım. Evde baktığımda daha dar olduğunu gördüm. Değişimi için İzmir Kıbrıs şehitleri şubesine gittim. Kampanya tarihi bittiği için değişim için ek ücret alacaklarını söylediler.

Hem yanlış etiket basıyorlar hem de ürünü değiştirmiyorlar. Mağazadaki yetkililer bu durum için yapılacak hiçbir şey olmayacağını kaba bir şekilde söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda yapacak bir şey yok dediler ve yaptığım şikayet için geri dönüş yapmayacaklarını söylediler. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı hiçbir şey anlamadım.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  27 Ocak
  21:12

  ANLAYIŞ göstermiyorum artık lütfen şikayeti yazdığım tarihe bakar mısın kaç ay geçmiş? Ve firmanızın verdiği cevap aylarca sonra bir OTOMATİK mesaj, artık kesinlikle firmanızdan alışveriş yapmayacağım ve tanıdığım bir kişiye bile yaptırmayacağım! Ayrıca her yerde firmanız hakkında olumsuz konuşacağım.

 • 27 Ocak
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir.Değişim işlemlerinde faturadaki ödediğiniz miktar dikkate alınır.. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • Mehmet A.
  14 Ekim
  21:31

  Şikayeti yazalı bir ayı geçiyor herhangi bir cevap gelmedi, ne zaman cevap vermeyi düşünüyor colin's jeans ?