Colin's Jeans Kalitesiz Ürün Satıyor.

Alpay B. |

Ben öğretmenim. 1 yıl önce Viaport Colin's'den aldığım (imitasion) kahve montum ders anlatırken (hafta sonu etüt) koltuk altı yırtıldı, mağaza yöneticileri dikiş yapalım, terziye gönderelim, ürün kontrole gönderelim deyip geçiştirdi, mağdur benim. 1 yılı yeni geçen bir ürün için bile kefil olamıyorlar demek ki ürünlerine güvenmiyorlar. Mağduriyetim giderilmezse BİMER'e yazacağım. Ben Colin's'ten alışveriş yapar, öğretmen arkadaşlarımla da birlikte alışveriş yaparım öğrencilerime de dolayı yoldan giydiğim markanın reklamını yaparım ancak yaşadığım bu talihsizlik öğrencilerimin karşısında beni rencide etti ve yırtıldı, Colin's kalitesi bu olmamalı.

Etiketler :

Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpay B.
  29 Ekim
  11:52

  Kalite kontrol edildiyse neden dikişleri hem de dikiş yolun üzerinden yırtıldı, insanları mağdur ediyorsunuz, yazdığınız cevap tamamen yanıltıcı, lütfen dikkat edin colin' s ürünlerinin arkasında durmuyr alışveriş yapmayalım. Birgün sizde bir problem yaşadığınızda sizede aynı cevabı vereckerdir.

 • 27 Ekim
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilememiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26