07 Mayıs 2013

Colins Jeans İade Ve Değişim Yapılmıyor!

06. 04. 2013 tarihinde Cevahir Colinsten jean pantolon aldım fakat bir kere giymeme ve yıkanmamasına rağmen jeande potlaşma ve esneme meydana geldi. İncelenmesi için gönderdiğimde mağazadaki personel üretimde hata olmadığını kullanıcı hatası olduğunu belirtti.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da kullanıcı hatasının olmadığını fakat üretimde de hata olmadığını ve daha fazla bilgi veremediklerini ilettiler. Yetkili biriyle görüşmek istediğimde de yetkili kişilerin müşteri ile görüşmediğini bildirdiler. Bir günlük kullanılan jeanın potlaşması üretim hatası değil ise nedir?Kullanıcı hatası olmadığı da belirtildi. Yaptığı işe sahip çıkmayan bir firma. Müşteri memnuniyeti sıfır!!!

Ayça 68 Okunma

Cevaplar

  • Ayça 15 Temmuz 2013

    Yardımcı olmadığınızı bizzat tecrübe edindim.Endişeniz olmasın.Amatör olan müşteri hizmetleriniz ve konuşmaya tenezzül etmeyen takım liderlerinizi eğitmeye çalışın lütfen.Bizzat ricamdır.Pantolu yanlış kullandığımı? söyleyen bir müşteri temsilcinizle muhattap oldum.Yaptınığınız ve yapabileceğinizin en iyisi bu biliyorum artık.Emin olun tercihlerim arasında olmayacaksınız ki tavsiye sözkonusu dahi olamaz.

  • Colin's Jeans Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön