18 Şubat 2013

Colins Jeans İade Kabul Etmiyor!

Colins'den 3 adet gömlek ve 1 kazak aldım. 119, 90 TL'lik alışverişimden dolayı bana 25 TL 'lik hediye çeki verildi. Kampanya ise 75 TL'lik alışverişe 25 TL 'lik hediye çeki. Çeki kullanmak için mağazada bakarken yeni sezon gömlek beğendik ve aldığımız gömleklerin birini iade edip , yeni sezon gömleği çek ve kalan kısmının parasını ödemek istedik.

Bu isteğimiz geri çevrildi çekimizin yanacağını söylediler. Oysa ki gömleği versem dahi 75 TL'lik alışverişi yapmış oluyorum. Colins çalışanları sorunu çözmedikleri için 1 gömlek daha almak zorunda kaldım. Daha mağazadan çıkmadan yapılan bu olay büyük bir kabalık. İlgili yetkililerin konuyla ilgilenmesini rica ediyorum.

Neslihan 81 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

  • Neslihan20 Şubat 2013

    kaç gün oldu şikayetimi yazalı hala redaksiyon aşamasında artık yayınlar mısınız?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön