Colin's Jeans Her Soruna Kullanıcı Hatası Diyor.

Enes Y. |

Colin's Jeans'ten gömlek ve jean pantolon aldım. Pantolon diz kısmından yırtıldı yarıya kadar. 30 yıldır pantolon giyiyorum ve ilk defa oldu böyle bir şey gönderdin ve ürün müşteri hatası dendi . Tövbe tövbe ne yaptım pantolonu; makasla kesmedim ya açıklamada yok. Neymiş ürün iade edildi . Bu mu müşteri anlayışı? aynı pantolona 20 tl vermeyi de bilirdim ama ayıp ya açıklama yapılmadan iade ne güzel.

Yine Colin's ten gömlek aldım mavi renkte ama gömleğin rengi attı ikinci giymemde. Neymiş müşteri hatası! Allah Allah rengi atık gömlek neyine ürünü iade ediyorsunuz ? Ayıp ya 32 tl gömlek fiyatı . Bu nasıl müşteri anlayışı. Saf miyim daha uğramam böyle bir şey olmaz.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes Y.
  14 Mayıs
  11:41

  Bırak incelemeyi gönderdiğim gibi gelmiş terbiyesizler satış sorumlusu dahi şaırdı inanın bu nasıl geri döndü diye.

  Ama çok şükür Colin\'s mağazasının önünden dahi geçmiyorum artık

 • Enes Y.
  22 Ekim
  15:49

  ne gibi bi sorun varmış..sizin satış sorumlunuz bile söyledi b nasıl bi iş rengi atmış bi gömlek ve yırtık bı pantolon

 • 21 Ekim
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  444 53 26