Colin's Jeans Gömlek Çilesi!

Süleyman D. |

06.09.2015 tarihinde Ankara Colin's Jeans firmasından 2 adet gömlek aldım. Aradan 2-3 hafta geçtikten sonra gömleği sadece 1 gün kullanıp çıkarttığımda tüm rengin üzerime aktığını fark ettim. Diğer gömleği denediğimde sonuç yine aynıydı. 07.10.2015 tarihinde Erzincan şubesine gömlekleri iade talebiyle ilgili firmaya teslim ettim. Onlar da 15 is günü beklemem gerektiğini söylediler. Yaklaşık 20 gün sonra mağazaya gittiğimde mağazanın kapanmış olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini onlarca kez aramama rağmen bir türlü operatöre bağlanamadım (!) bağlandığımda da operatör bilgisi olmadığını bir şey yapamayacağını söyledi. Tarih 02.01.2016 gömlekleri alalı 3 ay oldu. Paramın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman D.
  18 Ocak
  01:22

  Bırakın değişim yapmayı iadesini kabul ettiğiniz gömleğimin dahi parasını vermediniz. Başka bir şey satın almak zorundasınız dediniz.

 • 06 Ocak
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz değerlendirilmiştir. Yaşanan aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.. Müşteri memnuniyeti adına ürününüzün değişimi yapılacaktır. Erzincan mağazamıza giderek değişim işlemi yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26