Colin's Jeans Firma Sattığı Ürüne Sahip Çıkmıyor.

Kerim A. |

Firmanızın 29.11.2014 tarihinde Gaziantep teki Pratiker alışveriş merkezi şubenizden toplamda 600 TL'lik alış veriş yaptım ve bu aldığım üründen 1 adet kazağın daha 1 kere giyilmesi sonucu tüylenme, tiftiklenme oluşu verdi ve Adıyaman şubesine 04.12.2014 günü değişim isteği ile müracaat ettim ama firma kullanıcı hatası diye ret vermiş.

1 kere giymeyle oda 1 gün ve yıkanmadan nasıl kullanım hatası olur, nasıl bir firmasınız böyle yanıltıcılık olur mu? Sizleri tüketiciyi koruma derneğine şikayet edeceğim ve tüm sosyal medyaya yazacağım ve hakkımı sonuna kadar arkasında olacağım.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerim A.
  30 Aralık
  10:59

  Siz böyle bir anlayışla müşteri değil kazanmak kaybedersiniz sizinle yargı yolu ile mücadele edeceğim 3 günlük satışta çıkan defölmeyi nasıl müşteriye yükleyiniz bunun hesabını vereceksiniz

 • 22 Aralık
  13:24

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  444 53 26