20 Mart 2015

Colin's Jeans Değişime Ürün Gönderdim,Dönen Olmadı.

26.02.2015 tarihinde değişim talebiyle önceden aldığım kotu iade ettim. Üzerimdeki kot olduğu için yeni bir kot satın aldım. Sıkıntılı olan kot ağda aşınma vardı. 6-7 ay önce almıştım. Bir sene dayanmadı.

Kaç gündür ses soluk yok diye şikayetimi bir başkasına aktarırken 25 günlük yeni kotumun da ağının aşınmış olduğunu fark ettim. 15 gün içinde dönülecektir diyen firmayı neredeyse 1 ay sonra ben aradım ve kullanıcı hatası olduğu söylendi.

Mavi Jeans'dan da kot almıştım önceden. Bir yıl sonra teknik kontrole dahi göndermeden değişim yaptılar. Ucuz etin yahnisi de böyle oluyor demek. Süreçlerini gözden geçirmelerini şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca yeni aldığım kotu da iade etmek istiyorum.

Cumhur 227 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur23 Mart 2015

    Üretirken hata yapabildiğiniz gibi kontrol ederken de hata yapmanızı çok doğal karşılıyorum. İlk fırsatım da yeni aldığım ama ağı yırtılmak üzere olan diğer kotu da geri göndereceğim. İsterseniz onu da kabul etmeyin. Ben size iki kere güvendim. Bundan sonrasında her yerde bu konudan bahsedeceğim. Başka insanları da mağdur etmeyin -kaliteli- ürünlerinizle.

  • COLIN’S Temsilcisi21 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön