Colin's Jeans Değişim İle İlgilenmedi!

Mahmutcan K. |

Arkadaşımın bana almış olduğu COLINS marka gömleğin bedeni bana olmadığından 28.12.2013 tarihli ve U-232290 fatura nolu belge ile Giresun/merkez (Gazi cad.) Colins mağazasına gittim. Mağaza çalışanları değişim ile ilgilenmek istemediler ve çok yoğun olduklarını dile getirerek değişimi daha sonra yapacaklarını söylediler.

Üstelik bana ''Mağazanın yoğun olmadığı günlerde gelmem gerektiğini söylediler.'' Ben çalışan bir makine mühendisi olarak Colin's Jeans mağazasının yoğun olmadığı günleri mi koşturacağım? Kesinlikle hakkımı sonuna kadar arayacağım. Colins'ten şikayetçiyim, daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadım.

Etiketler :

Model ve Beden Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmutcan K.
  15 Aralık
  14:47

  Colin's Gazi Cad. Personel maalesef berbat! Aynı şeyler benimde başıma geldi ve asla bir daha Colin's ten alışveriş yapmam! Kimseye de önermem!

 • 29 Ocak
  14:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün fişi ya da faturası mevcut ise ürünü almış olduğunuz mağaza tarafından 30 gün içerisinde değişim işlemi sağlayabilirsiniz. Ürün mağaza sorumlusu tarafından incelenecektir ve sonuç bilgisi mağaza sorumlusu tarafından tarafınıza iletilecektir. Konu hakkında ilgili mağaza sorumlusu ile görüşmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • Mahmutcan K.
  03 Ocak
  18:57

  Colins firmasından şahsıma herhangi bir iletişim olmamıştır.