22 Ocak 2014

Colin's Jeans Deforme Olmuş Ürününün Arkasında Durmuyor.

Kasım 2012'de Colin's Jeans kalitesine güvenerek piyasadaki benzerlerinin beş misline aldığım kaban bir sene geçmeden astarının her tarafından giysilerimin üzerine kaz tüylerini bırakmaya başladı. Aldığım mağazaya ürünü evraklarıyla geri götürdüm. Merkezlerine göndereceklerini söyleyerek teslim aldılar.

20 gün sonra kullanım hatasından olduğunu söyleyerek ürünü iade ettiler. Şimdi ben şunu öğrenmek istiyorum, astarın tamamının gözle görülmeyecek şekildeki deformasyonu kullanıcı hatası ile nasıl olur? Bunun cevabı kesinlikle kullanılan astar malzemesinin kalitesizliği ile ilgili. Buradan anlaşılan Colin'sin satış politikası hatalı ürününün arkasında durmak yerine, velinimeti olması gereken müşteriyi suçlamak.

Burhan 29 Okunma

Cevaplar

  • Burhan 26 Ocak 2014

    Ben soruma cevap istiyorum klişe gönderilerinizi değil."Astarın her tarafından kaz tüyleri benim hangi hatamdan dolayı çıkıyor?"

  • Burhan 26 Ocak 2014

    Klişe bir cevap göndermişler.Benim soruma cevap vermemişler.

  • Colin's Jeans Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön