04 Eylül 2013

Colins Jeans Aşırı Esneme!

Colins Jeans İzmir mağazasından aldığım kot pantolon 2 ay gibi bir süreç içinde yaklaşık 5 cm esneme yaptı hemde bel bölgesinde ki bunuda aynı pantolonun benim aldığım bedeniyle karşılaştırarak ve fotoğrafını çekerek belgeledim.

Bugün inceleme sonucumdan red kararı çıkmış ve ayrıca bana pantolonu büyük beden almış olabileceğim dahi soruldu ki uzun süre aynı sektörde çalışmış bir insan olarak yöneltilen bu soru abesle iştigaldi.

Ne yazık ki bu kadar büyük bir firmanın cüzi rakamdaki bir ürünü değiştirmemesi ve hatasını kabul etmemesi duyarsızlıktan başka bir şey olmadığını düşünüyorum. Mağduriyetim giderilmediği sürecede Colins'e hakkımı savunabileceğim her ortamdan karşıt bir duruş sergileyeceğim ilgililere.

Burak 121 Okunma

Cevaplar

  • Burak26 Ocak 2014

    ne anlayısı ya kimin hatası ozaman bu hayır kotumuz kötü 2 ay giyilip atılıyor derseniz hatamı kabul eder sizden ben özür dilerim sikayetimide geri cekerim demiyorsanız bu sizde hata yok bende hata yok ozman takdiri ilahi diyelim 3 ay sonra cevap geldi ama gelmeseydi daha tatmin edici olurdu tabiki ben KOSKOCA colins firması için bir değer arz etmiyorumdur ama sizden ürün almak yerine pazardan alısveriş yapmayı tercih ediceğimide bilmenizi isterim

  • COLIN’S Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Colin's'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Öyle ki sizin şikayet ve istekleriniz doğrultusunda biz kendimizi sizler için geliştiriyor ve yeniliyoruz. Şikayetli ürününüz kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından incelenmiş üretim hatası tespit edilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

  • Burak09 Eylül 2013

    cevap bile yok değerlendirmek imkansız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön