31 Ağustos 2013

Colins Jeans Aldığım İki Gömlekte de Sorun Çıktı!

19/04/2013 ve Babalar gününde olmak üzere 2 adet gömlek aldım: Birini hiç giymedim iplik çekmesinden dolayı incelemeye gitti ve tabi ki ret. Diğeri de 10 kez bile yıkanmamış uzun kollu gömlek yaka ve kollar sanki senelerdir giyilmiş gibi renk falan kalmamış acayip bir şey oldu. Colins kart ve sliplerden alınan tarih ve ismim çıkmasına rağmen satıcı arkadaş alıp bu işin ticaretini yapabileceğimiz ve istediğimiz yere şikayet etmemizi önerdi.

Ben de Colins'e yazdım ama ne cevap gelmedi. Ben de gömlekleri mağazada bıraktım giyilecek tarafı yok. Biri hiç giyilmemiş diğeri 5-10 kez giyilmiş. Ben 2 gömlek daha alırım ama Asla Colins değil.

Murat 116 Okunma

Cevaplar

  • Murat 09 Kasım 2013

    Sayın Colins Jean yetkilisi,ben en az 7-8 senedir Colins hemen hemen tüm mallarından kullandım fakat en ufak sorun yaşamadım.Son aldığım gömleklerde renk diye bir şey kalmadı diğeri ise 1 kere giymedim iplik çekmesi diye gönderdim ama sizin bütün şikayetlere verdiğiniz basma kalıp sözlerle bana vermiş olduğunuz yanıt hiç hoş değil.Bir çok müşteri grubunuzunda ortak görüşü promosyonlarınızın çok olması kaliteyi düşürdüğü görüşünde,tabiki bende aynı görüşteyim bilmek istediğim şirket Çin firmasına mı satıldı yoksa ortak mı alındı.İki gömlekle birlikte Colins ten alışverişide bıraktım.

  • Colin's Jeans Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

  • Murat 03 Eylül 2013

    Merhabalar,sizlere yazmadan önce Clin's in kendi sitesinden mesaj attım ve daha sonra sizlerin aracılığıylada durum bildirildi.Ama henüz kimsenin arayıp sorduğu yok,8-10 senedir Colins kullanıyordum hiç sorun yaşamadım ama marka değeri büyüdükçe mal kalitesi ve insana verilen değer gerçekten Türkiye de ters orantılı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön