24 Haziran 2015

Colin's Jeans 3 Günde Yırtılan Kot ve İnceleme Garantisi!

21 Mayıs'ta İzmir Agora Colin's Jeans'ten aldığım kot pantolonu 3 gün giydim ve arasının yırtıldığını fark edip Bornova Metro mağazasına 1 Haziran'da teslim ettim. 22 Haziran'da mağazaya gittiğimde gelen cevap ürünün kalitesinde sorun olmadığı sıkıntının kullanıcı kaynaklı olduğu belirtiliyor.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda ürünlerine sadece inceleme garantisi verdiklerini bir sorun olursa 1 yıl içinde incelediklerini söylüyor.

3 giyimde yırtılan üründe kullanıcı hatası olamayacağı Colin's bizim ürünler 3 günlük kalitemiz bu diyorsa sorun yok ama kalitelerinde iddialı iseler bu ayıbı çözmeleri gerekli.

Sezgin 150 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön