20 Şubat
Yorum Yap
#10148716

Coldwell Banker Gerçeğe Aykırı Beyanlarla Müşteri Yanıltılmakta Ve Zarara Uğratılmakta!

Coldwell Banker Kartal şubesi Talay Gayrimenkul'ün tek yetkili olarak satışa çıkarttığı evi satın almak üzere anlaştık ve krediye başvurduk. Ekspertiz raporunda daire üzerinde çok sayıda haciz ve şerh olduğunu, daire sahibinin bize söylenenden farklı olarak şahıs değil müteahhit firma olduğunu ve m2' sinin ilandakinden çok çok düşük olması nedeni ile çıkacağı iddia edilen kredi tutarının verilemeyeceğini öğrendik.


Boşuna masraf yapıp, zaman kaybedip bir üstüne de hiç hoş olmayan muameleler yaşadık. Masrafımızın iadesini talep ettiysek de hiçbir dönüş alamadık. Gerçeğe aykırı beyanlarla müşteri yanıltılmakta ve zarara uğratılmaktadır. Gerekirse tüketici olarak yasal yollara da başvuracağız. Şikayetçiyiz.

Ezgi 8.337 Okunma

Cevaplar

  • Coldwell Banker Temsilcisi28 Mayıs

    Gerekli işlemler başlatıldı. teşekkürler

  • Ezgi16 Mart

    Kafanızı çevirdiğiniz her yerde görebileceğiniz kadar yaygın ve kurumsal görünen, franchise sistemiyle çalışan bu firmanın, müşteri şikayetlerini çözecek veya tüketici haklarını koruyacak kalitede olmasını bir yana bırakın, aradığınızda bir muhatap bile bulamayacağınız iş anlayışı vardır. Tek bir sekreter şikayetinizi dinliyor, birkaç kişiyle görüştürüyor, haklı olduğunuzu kabul etmelerine rağmen günlerce haftalarca sizi oyalayıp duruyorlar sonra da sesleri sedaları kesiliyor. Zaten bayilikleri de rahat rahat insan mağdur edip sonra çok iyi emlak firması görünümünde her yerde karşınıza çıkıyor.

Ziyaretçi Yorumları