06 Mayıs 2014

Cola Turka Fiyatta Bayileri Uyarmıyor.

Bursa Orhangazi 'de Ülker Cola turka fiyatları yerlerde sürünüyor, x marketin biri Orhangazi esnafının son 2 hafta geliş fiyatı 2.70 olan 2.5 lt cola turkayı x market 1.99 tl den perakende satıyor. Biz diğer esnafa 3.25'den sattırıyor. Esnafı fiyat konusunda zor durumda bırakıyor. Orhangazi Ülker bayisine bildirdiğimiz halde itiraz edene de 1 kutu çikolatalı gofret rüşvet gibi teklif ediyorlar.

X markete insört bedeli, raf bedeli, iskonta ve buna benzer birçok indirimler yapıp diğer esnafı ezip geçerek 1 tek x markete fiyatları vurduruyor. Ben bu işi 16 yıldır yapıyorum. Yıllardan beri hep böyle devam ediyor.

Osman 2.228 Okunma

Cevaplar

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı05 Kasım 2014

  ilginiz için çok teşekkürler harika bir site yapmışsınız elinize sağlık yapmış olduğum şikayetimde haklı çıktım ve ilgili bayi nin elinden bayilik alındı küçük esnafı avmle karşı eziyordu onlarında sonu oldu tekrar teşkkürler iliginiz için.

 • Osman 10 Mayıs 2014

  merkezden bölge şefiniz geldimi bilmiyorum ,eğer geldiyse benle birebir görüşen olmadı sadece orhangazi şefi geldi onun da elinden gelen yapacak birşeyi yokmuş kendisi küçük esnafa bakıyormuş avm gibi büyük yerlere o bakmıyormuş yani anlıcağınız bundan sonra ülker ürünlerinin fiyatları daha çok yerlerde sürünür herkes kafasına göre ülker ürünleri ni satsın bir malın bir bedeli vardır küçük esnafa (2.5 lt colayı 3.25 tl den avm ye 1.99 dan) ve gofreti küçük esnafa 0.75 den avm ye 0.50 krşdan sattırırısanız orhangazi deki 300 kadar diğer esnafı ezmiş olursunuz bu kadar fiyat farkı olmaması lazım bu adaletsizliktir, haksız rekabettir ,küçük esnafa kapatın dükkanlarınız demektir

 • Osman 10 Mayıs 2014

  maalesef herhangi bir çözüm bulmadılar merkezden bölge şefi gelmiş benimle görüşmeden gitmiş serbes piyasa varmış isteyen istediği fiyata satarmış bundan böyle ülker ürünleri nin fiyatlarını daha çokkk görürüz yerlerde süründüğünü herkes kafasına göre takılsın ozaman istediği fiyata satsın bir malın az çok belli bir bedeli vardır yarı fiyatından da aşağı satılmaz.

 • Cola Turka Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Sayın ilgili, Perakendecimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön