07 Eylül 2013 #1999085

Cokindirim.com Kargoya Verildi Dediği Halde Ürün Elime Ulaşmadı!

Cokindirim.com'a 02.09 tarihinde verdiğim siparişlerin, 03.09'da kargolanacağı belirtilmesine karşın, halen elime ulaşmamıştır. Özellikle bugün (6 eylül) çocuğumun doğum günü olduğunu belirttiğim siparişimle ilgili olarak beni mağdur eden firma; satış yaparlarken gecenin bir saatinde online destek hattından anında cevap yazdı ama, nedense bugün "hala ürünüm gelmedi lütfen kargo kodunu bildirin" içerikli 2 soruma yanıt alamadım. Verdikleri kargo takip linki boş çıkıyor. Firmaya telefonla ulaşılamıyor..


Dakikalarca kargo firmasının şubeleriyle görüşüp maddi zarara girdim. Çocuğuma umduğum armağanı veremedim. Hakkında bu kadar şikayet olduğunu bilsem alışveriş etmezdim.

Levent 441 Okunma

Cevaplar

  • Levent09 Eylül 2013

    Bu web sitesinin bağlı bulunduğu kuruluşun adı TPT LTD. ŞTİ.'dir, firmanın sahip olduğu bir diğier sitenin adı bunlarsuper.com ' http://www.bunlarsuper.com/ dur. Hakkında an itibariyle 9 şikayet mevcuttur. Lütfen bu tür firmalara kanmayınız. Öncelikle hukuksal yollar nezdinde(savcılıklar, mahkemeler vb.) ; ardından meslek kurum ve kuruluşları bünyesinde (ticaret odaları, esnaf sanatkar kooperatifleri vb.) ve en sonunda da sosyal medya (facebook, twitter vb.) , yazılı ve görsel basın düzeyinde teşhir ediniz. Hakkımızı sonuna kadar aramak, bilinçli vatandaşlık görevimiz ve kişisel çıkarlarımızdan yanadır.

  • Levent09 Eylül 2013

    Biraz daha araştırınca Firmanın gerçek adının TPT LTD. ŞTİ. olduğunu; yine aynı kuruluşa bağlı bunlarsuper.com adlı bir site bulunduğunu ve hakkında yine benzer konular içeren 9 şikayet bulunduğunu gördüm. Üyelerinizin ve sitenizin dikkatine.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön