08 Ekim 2013

Cokindirim.com Siparişimi 40 Gündür Göndermedi!

Cokindirim.com sitesinden 6 adet ürün sipariş ettim ve banka kredi kartıyla 6 taksitte ödemek üzere siparişi tamamladım. Siparişimin tamamlanması dolayısıyla daha sonra yapacağım alış verişte % 5 indirim için bana şifre yolladılar.

Konu sipariş 3e1.08.2013 tarihinde gerçekleşti. Ancak bugüne (6.10.2013) kadar daha siparişim bana yollanmadı. Bir kaç kere firmaya mail yollamama rağmen bana dönüş olmadı. Telefonlarada çıkmıyorlar.

Bu konuda bana ne yol gösterirsiniz?
Sipariş Numaram 42145 ve ödediğim ücret 85,24 TL dir.

M. 93 Okunma

Cevaplar

  • M. 04 Temmuz 2014

    Satın aldığım ürünü kargo ücretini kendim ödeyerek iade ettim. Firma iade edilen malı teslim almayıp tekrar bana iade etti. Bunun üzerine bankaya müracaat ederek Kredi kartı ödemesini iptal ettim. Aynı süre içinde sizede şikayette bulundum. Aradan 20 gün sonra firma yı tekrar aradım. Ancak telefonu açılmayan firmanın bir yetkilisi nihayet telefonu ilk defa açtılar. Firmanı el değiştirdikğini, Firmanı yeni sahipleri olduklarını ve bu işlemden dolayı özür diliyerek Ürünü tekrar onlara yollamamı söylediler. Böylece uzun uğraş ve üzüntü sonunda ürünü iade edebildim. Bu nedenle bu firmadan alışverişi kestim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön