11 Nisan 2013 #1737448

Coffeemania İçeri Köpek Alınması!

Dün akşam İzmir Hatay'da bulunan Coffeemania'ya gittim zaten birbirine yakın olan masalar varken bir de masanın birinde genç bir Çocuk pitbul cinsi köpeği ile oturuyordu, oturmadan konuyu içeriye ilettiğimde kendilerine içeriye hayvan alınmaması ile ilgili bir talimat iletilmediğini dolayısıyla birşey yapamayacaklarını bu siteminden memnun olmamış biçimde cevapladılar. Hem hijyenik açıdan hem de pitbull gibi saldırganlık eğilimi yüksek bir köpeğin içeri alınması sakıncalı diye düşünüyorum.

Volkan 394 Okunma

Cevaplar

  • Coffeemania Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli misafirimiz; Şikayetiniz üzerine söz konusu şube bilgilendirilmiş ve ikaz edilmiştir. Haklı rahatsızlığınızın tekrar etmeyeğini bildirir, duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz.

  • Volkan25 Temmuz 2013

    Yeni kurulduğunu ve markalaşmaya çalıştığını düşündüğüm bir işletme olarak hiçbir geri dönüş yapmamış olmaları beni hayal kırıklığına uğrattı. Bunun nedeni olarak da ya profeyonel bir ekibe sahip olmadıklarını ya müşteri memnuniyetine önem vermediklerini ya da şikayet var gibi artık oldukça yaygınlaşmış bir portaldan bihaber olduklarını düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön