14 Şubat 2015 #3042381

Codegen Garantiye Gönderilen Tablet Bozuk Döndü!

Codegen Ultimix 95 tablet bilgisayar satın aldım. Pil, ekran v. b. sorunlarda dolayı garantiye gönderdi. Tam 1,5 ay sonra geri döndü. Tableti teslim aldım açmaya çalıştım ama açılmadı. Yani garantiden bozuk geri geldi.

Aydin 2.662 Okunma

Cevaplar

  • Aydin04 Mart 2015

    Cihaz size göre iyi olabilir lakin ben ve bir çok müşteriniz hiç memnun değil bir ürün 60 gün arızada mı kalır ayrıca yapılan ürün hiç yapılmadan teslim edildi yazık bir taha markanız hiçbir şekilde dercih edilmiycek.

  • Codegen Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli müşterimiz; 20 yıla yakındır sektörde var olan codegen markalı ürünlerimizi güvenle satın alabirsiniz. Tüm ürünlerimize müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en az 2 yıl garanti vermekteyiz, 2 yıl sonrasında da yine çok makul ücretler ile ürünlerimize servis hizmeti verilmektedir. Codegen sadece Tablet ithal eden bir firma değildir. Codegen, Türkiye’de bugüne kadar satılan binlerce çeşit ürünlerini kullanan çok sayıda memnun müşterisi olan geniş bir pazara hakim sektörün müşteri memnuniyetini ön planda tutan lider firmalarında biridir. Ürünlerimizin arıza oranları satış rakamlarına göre 2014 yılı ilk 6 aylık dönemde %0.2 Yani 1000 adet tabletten 2 adetinde üründen kaynaklı problem yaşanabiliyor. Satış sonrası Müşteri hizmetleri ve servis birimimiz bu %0.2 müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili sormak istediklerinizi 0850 333 87 46 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön