Codegen Tablet Şarj Olmuyor.

Erkan U. |

Şarj olmayan tableti servise gönderdik, anakart kırık ücrete tabi diyorlar 175 TL fiyat istiyorlar, yeni cihaz 236 TL, cihaz en fazla 15 gün kullanıldı.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan U.
  13 Şubat
  16:37

  Kayıt emaks mob. Olarak açılmıştır. Ürünün anakartı kullanıcı hatası ile kırılmış denildi ama 175 TL ücret talep edildi bu cihaz internette 236 ila 300 TL aralığında satılmaktadır yani anakartı 175 TL ise batarya dokunmatik ekran ekran camı plastik kasa imalatçı karı tedarikçi karı satıcı karı ve aksesuarlar ve ambalaj hesaba katılırsa bu ücret çok yüksek makul rakamlar olmuş olsa cihaz kesinlikle tamir ettilirdi ve bu cihaza 16 GB depolama alanı denilmiş 1 GB tan sonra uygulama indirmeye musade etmiyor servis elemanlarınız kesinlikle sorun çözmeye çalışmıyorlar kırılan şarj soketi bağlantı uçları kısa olduğu için kırılmış olduğu açıkça ortada bu kullanıcı hatası değil üretim hatası ayrıca cihaz servise bütün aksesuarları ile gitti dokunmatik kalemi eksik olarak geri geldi.

 • 04 Şubat
  13:53

  Merhaba Erkan bey
  Servis kayıtlarımızı kontrol sağladığımızda adınıza herhangi bir kayıt çıkmamaktadır. Garanti servisimizdeki ürünler için müşteri temsilcilerimiz teknisyen gözlemlerini ve raporlarını müşterilerle paylaşmaktadır maalesef kullanıcı hataları garanti kapsamına girmemektedir.ürününüz tekrar kontrolünün sağlanmasını talep ettiğiniz taktirde 0850-333-87-46 numaradan Codegen müşteri temsilcileriyle iletişime geçip destek alabilirsiniz.
  Musterihizmetleri@codegen.com.tr adresinden mailede irtibata geçip işlemlerinize devam edebilirsiniz.

  Codegen Müşteri Hizmetleri