Codegen Servisteki Tabletimin Tamir Süresi!

Fevzi Ç. |

19/11/2013 tarihinde Şok Market'ten satın aldığım Codagen V 88 tablet arızalı çıktı. Şok Market'e durumu ilettim, satış sonrası servise göndermem gerektiğini söylediler. Bu konuda Şok Market hakkında ayrıca şikayet yazacağım. 25/11/2013 tarihinde Codegen adıyla tanınan Trio Bilgisayar firmasına kargoladım.

26/11 de teslim almalarına rağmen servise girişini 28/11 tarihinde yaptılar. Aciliyetini bildirmek için her gün arıyorum, bana söylenen de yeni cihaz olduğundan aciliyetini bildiriyorum. Nasıl bir bildirme ise 13 gün oldu çözümlenmesi 15 dakika alacak bir sorun için halen daha servise alındı ibaresiyle karşılaşıyorum. Biraz daha bekleyip hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fevzi Ç.
  23 Mayıs
  09:32

  Sayın CODEGEN, sen yenisin galiba.
  Sorunumu çözeli aylar oldu, mesaja şimdi cevap verme zahmetinde bulundunuz.

 • 06 Mayıs
  18:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Codegen Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0850 333 87 46 numaralı hattımıza ya da codegen.com.trinternet sitemizde "İleştişim" bölümüne iletebilirsiniz.

  Siz Değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için değerlidir.
  Lütfen size verdiğimiz cevap ile ilgili firmamızla iletişime geçiniz.

  TEŞEKKÜRLER