15 Ağustos 2014

Codegen İlgisiz Davrandı.

Codegen n11.com sitesi üzerinden codeğen isimli mağazanın satmış olduğu Codegen 10.1" speed plus tableti 189 tl ödeyerek satın aldım. ürün elime ulaştıktan sonra ekranının belli bölgelerinde ufak çizikler farkettim. daha sonra ürünü tarafıma gelen adrese geri gönderip n11.com'un müşteri koruma sistemi kapsamında ürün için değişim talebi oluşturdum. bu değişim talebim 3 gün boyunca askıda bekledi. ve codeğen mağazası 3 gün boyunca ürünün değişimi için hiç bir işlem yapmadılar. 3 gün sonunda değişim talebim, paranın iadesi işlemine çevrildi. bu bekletilme süresinin tek sebebinin 189 tl ye aldığım tabletin ertesi gün fiyatının mağaza tarafından farkedilerek 259 tl'ye çıkarılması olduğunu düşünüyorum.

Emre 1.781 Okunma

Cevaplar

  • Emre15 Şubat 2015

    şikayetimi okuduğunuzu bile düşünmüyorum. Neden mi çünkü bu cevap kopyala yapıştır bir cevap. Birini oraya oturtup bunları cevapla dediğiniz çok açık. Saçma bir cevap neden mi? Ben ürün iadesinden para alamadım diye bir şey söylemiyorum ki. Ben ürünü değişim için faturası içinde aynı şekilde paketleyerek gönderdim değişim talebiyle. Ama nedense 3 gün boyunca işlem bile yapılmadı. Çünkü ürün eski model ve düşük özellikli ürünle aynı fiyattan satılıyordu ben sipariş verdiğimde. Ertesi gün bir baktım ürün fiyatı bi anda artmış. Siz ürünü göndermemek için beklettiniz yani sonuç olarak. N11'de iptal etti. allah'tan müşteri koruma sistemi vardı yoksa sizin gibilerin elinde müşteriler çok mağdur olurlar.

  • Codegen Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Merhaba Emre Bey; Servisimiz TSE ve diğer ilgili yeterlilik belgelerine sahip müşteri memnuniyetini ön planda tutan öncü bir servistir. Ücret iadesi için ürünü satın alırken size teslim edilen fatura veya fişin iptali gerekeceği için satın aldığınızda size fatura veya fiş kesen satış bayisi üzerinden yapılır. Ürününüzün bilgilerini müşteri hizmetlerimize bildirebilirseniz gerekli incelemeler yapılıp tarafınıza bildirilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön