21 Nisan 2016

Coca-Cola Tarihi Geçen Ürünlere Devam!

Ben İzmir Karşıyaka'da market işletme sahibiyim. 2 yıldır Coca-Cola firmasıyla çalışıyorum. Bugüne kadar çok fazla bir sorunumuz yoktu, ancak en son sipariş verdiğim ürünler de teneke kutu meyve sularında ve parça taneli plastik şişede ki meyve sularında tarihi geçmiş ürünler geldi. Nasıl bir dikkatsizliktir anlayabilmiş değilim. Yeni ürün diye güvenerek hiç kontrol etmedim son tüketim tarihlerini ta ki müşterime rezil olana kadar. Öyle ki son tüketim tarihi 2014 yılına ait ürün dahi koymuşlar içine. Bu nasıl iştir böyle mi sahip çıkıyorsunuz işinize. Dikkatsizliğiniz yüzünden müşterilerime rezil oldum ama bu sezon son. Yazık ve ayıp! Siz ürünlerinizi satmaya belki devam edebilirsiniz ancak yaptığınız hataların sorumlusu iş ortaklarınız değil ve müşteriye de rezil olmak zorunda değildir!

Yılmaz 145 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz05 Mayıs 2016

    Daha önceden Şikayet numarası: 5353753 no.lu şikayetimde firmanın son tüketim tarihi 2014 yılına ait ürünleri gönderdiğine dair şikayet de bulunmuştum, otomatik mail atmışlar. Lütfen bizi arayınız diye. Bu platform ne işe yarıyor 1, 2. si ben arayacak olsam buraya neden yazayım yahut niye peşinizden koşayım. O kadar ilgi ve alakadar ki konuyla ilgili, yaptıkları sadece '' Bizi arayınız '' maili atmak!

  • Coca-Cola Temsilcisi25 Nisan 2016

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize e-posta ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön