10 Eylül 2013

Coca-Cola Kırmızı Kasa Ürün Stoğu Yetersiz!

Malumunuz Coca-Cola Kırmızı Kasa kodlarını topluyoruz. Ancak Coca-Cola'nın tavrı hiç hoş değil. Haftada bir gün kategorilere ayırdıkları ürünleri stoklarına 15-20 adet koyuyorlar ve saniyeler içerisinde tükeniyor.

Sayfayı yenilerken 15 adet olan stok yenilendikten sonra sıfıra iniyor. Benim gibi bu durumdan şikayetçi yüzlerce insan var. Coca-Cola gibi büyük bir firmanın hediye vereceğim diye millete kod toplatıp sonra haftada bir gün kategoriye koydukları ürünlerin anında tükenmesinden şikayetçiyim.

Stoklarınızda 15 değilde 10 veya 15 bin ürün olduğunu farzedersek ramazan kampanyanızdaki gibi ürünleri stoklara koyun ve herkes bu ürünlerden faydalansın. Bunun adı hediye vermek değil.

Emrah 119 Okunma

Cevaplar

  • Emrah13 Eylül 2013

    artık coca cola ürünleri kullanmayacağım

  • Emrah10 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgili geri dönüş yapılmış ama telefonum evde çekmediğinden cevaplayamadım. Benim sormak istediğim soru şudur. Bana şu cevabı vermeyin haftanın her günü stoklara 15-20 ürün bırakıyoruz demeyin. Stoklar ile sınırlı ne anlama gelir? Elindeki stoğu koyacaksın ve bu olaya katılanlar istediği ürünü talep edecek. Yoksa haftada bir gün ama saati belli değil tarzı cevap verecekseniz hiç vermeyin. Burada çözüm istiyoruz göstermelik cevap değil. Sizin yapmak istediğiniz milleti gün boyu internet sayfanızda mahkum etmek. coca cola ya yakışmayan bir davranış.

  • Coca-Cola Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Müşterimize, mevcut numaralarından ulaşılamamış mail ile blgi verilmiştir.. Bilginize sunarız. Coca-Cola Danışma Merkezi 0 800 261 19 20 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön