12 Eylül 2013 #2008193

Coca-Cola Kırmızı Kasa Ürün Stoğu Sağlamıyor!

Devamlı sisteme kod giriyorum ama sanki boşa giriyor gibiyim. Dükkana yeni ürünler giriyor ama stok yok hep sıfır hep sıfır. İletişimden mesaj attım cevap bile vermediler.


Eğer ürünler stoklarda olamayacak ise sadece resimlerini koyuyorsanız söyleyin bizde Coca-Cola içmeyi keselim ve kod girmekten vazgeçelim. Ne bu ya. Ne zaman stoklar dolacak. Diğer şikayetlere stokları tedarikçi firma sağlıyor diye yazılmış o biz tüketicileri bağlamaz Coca-Cola adı altında bu işi yapıyorsanız biz Coca-Cola'yı sorumlu biliriz.


Sorun ne zaman düzelecek lütfen tarih verin. Kampanya bittiğinde mi stoklar dolacak?
Mantıklı bir cevap lütfen.

Köksal 85 Okunma

Cevaplar

  • Köksal13 Eylül 2013

    Evet dün saat :14:58 de şikayetim hakkında arandım. Telefondaki bayan bana stokların yenilendiğini bu yenileme işininde sabah erken saatlerde olduğunu bundan dolayıda devamlı online olan müşterilerimiz tarafından ürünlerin tüketildiğini söyledi. Ürünlerin stoklarının değişimlerini ve ürün almanız için erken saatlerde (yanlış hatırlamıyorsam saat:10'a kadar) ekranı kontrol etmemi istedi. Bende bugün bayanın isteğini kırmadım ve sabah saat 06:00 dan itibaren saat: 11:20'ye kadar ekran başın dan ayrılmadan colakirmizikasa.com sitesini kontrol ettim ve hala ediyorum hiç bir hareketlilik yok. LÜtfen bizleri kandırmayın. Deyin ki bu ürünler yok boşa kod girmeyin.

  • Coca-Cola Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Müşterimize, blgi verilmiştir.. Bilginize sunarız. Coca-Cola Danışma Merkezi 0 800 261 19 20 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön