Coca-Cola ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Coca-cola Esnafı Promosyon Yalanlarıyla Zor Durum Bırakması

162
Sefer
Sefer 30 Mart 02:08

Bir esnaf olarak bir çok ürünün promosyonunu veririm bundan sonra Denizli'de kardeşler market olarak Coca-Cola ürünlerin hiçbir promosyon kampanyasını katılmıyorum Denizli Coca-Cola tüketicilerinin bilmesinin isterim ki bunun kardeşler market bir alakası yoktur sadece Coca-Cola'nın yalandan promosyon hikayesidir. Bu yüzden dolayı da verdiğim ürünlerden zarar ettim.

Coca-Cola Logo
Coca-Cola30 Mart 10:34
Sefer
Sefer03 Nisan 08:23

Cocolada gelen giden kimse yok

Benzer Şikayetler

profile
126
1 hafta önce

Coca-Cola Boş Yok Kampanyası ve Daha Daha Uygulaması

Coca-Cola boş yok kampanyalı ürünlerden biriktirmiş olduğum 12 kapaktan, daha daha uygulama yükleyerek 1.800 puan topladım. Bana taahhüt edilen Kazandığım ürünleri temin etmek istediğimde 1 litre hediye cola ile alakalı uygulama içerisinde hiçbir anlaşmalı market -bayi bulamadım. Ürünü satan iş yerl...

profile
84
1 hafta önce

Coca-Cola Fabrika Hatalı Basım

Fabrika hatasıyla basılmış kapaklı şişe kola boş çıktı. Tokat merkezde oturuyorum, marketten aldık. Kola içinde kola yoktu ve şişenin kapağında bile oynama yok. Fabrikada basılmış kola nasıl dağıtıma çıkıyor, onu da anlamış değilim. Ama kola şişesini de sakladık.

Coca-Cola Fabrika Hatalı Basım
Coca-Cola Fabrika Hatalı Basım
profile
119
1 hafta önce

Coca-Cola Dahadaha Uygulamasından Kazanılan Ürünü Marketler Vermiyor

Dahadaha uygulamasından kazandığım 1 litre Coca-Cola'yı bana en yakın alma noktası olan Antalya varlık Mahallesi 100. Yıl Bulvarı no 80'de bulunan Erciyes marketten almak istedim. Adam böyle bir şey bilmediğini söyleyerek beni dükkandan kovdu. Aynı 100. Yıl Bulvarı üzerindeki flora markette kampanya...

profile
113
1 hafta önce

Coca-Cola Kalite Sorunu Yüzünden Almayacağım

Farklı marketlerden 2 adet 2.5 litre Coca-Cola aldım başka biyer den 2lt aldım. Kapağı kapalı olduğu halde kalite olarak tatsız asitsiz ürünleriniz ile karşılaştım. Döktüm içemedim. Marka olarak kaliteyi düşürmüşsünüz. Bir daha evime sokmayı düşünmüyorum.

Coca-Cola Kalite Sorunu Yüzünden Almayacağım
profile
Ali
76
1 hafta önce

Coca-Cola Bayi Ve Şef Şikayeti

Kahramanmaraş/Pazarcık ilçesinde yerel market olarak hizmet vermekteyiz Ccinext üzerinden verdiğimiz siparişi iptal edip ürün vermediler. Biz de şefi arayıp şikayet etmek istedik. Şeften de azar işittik. Pazarcık ilçesi olarak Coca-Cola bayisi ile hiç memnun değiliz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .