16 Haziran 2016

Coca-Cola Coca-Cola 1 lt Kampanyası Bedava Büyük Marketlerde İşe Yaramıyor!

Onlarca yıldır sadık bir Coca-Cola tüketicisi olarak Coca-Cola'nın bedava 1 Lt kampanyasında bedava kazanılan şişeleri tüketicilere ulaştıramaması beni hayal kırıklığına uğratıyor. Migros'tan ve diğer büyük marketlerden alınan kolalardan çıkan bedava 1 Lt 'leri bu marketler kapak karşılığı vermemekte ve küçük bakkallara yönledirmekte.

Bakkallar ise kendilerinden alınmadığı için bu değişimi yapmamakta. Böyle kısır döngü içerisinde olan biz tüketicilere olmaktadır. Hakkımız olan bedava 1 Lt' leri kolayı aldığımız büyük marketlerden rahatlıkla almamızın sağlanması gerekir diye düşünüyorum. Hakkımızı isterken biz utanıyoruz. Buna rağmen alamıyoruz.

Korhan 483 Okunma

Cevaplar

  • Korhan30 Haziran 2016

    Istenildiğinde telefonumdan tarafıma ulaşılabilir. Ayrıca mail adresimde de bana gelen mail olmadı çokça colar tarafından. Isteyenler bana ulaşabilirken coca colanın ulaşamaması çok ilginç. Gerçekten aradıysanız Tekrar denediniz mi hiç.

  • Coca-Cola Temsilcisi17 Haziran 2016

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize ulaşılamadı. Konu ile ilgili bize dönüş yapabilmesi için e-posta gönderilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön