14 Mayıs 2014

Coca-Cola Bozuk Ürün Ve Müşteriye Karşı İlgisiz Firma!

Bir hafta önce Coca-Cola firmasının sitesinden bir eleştiri yazısı yazmama rağmen herhangi bir cevap gelmedi ve burada bu problemimi belirtmem farz oldu. Yaklaşık bir hafta önce İzmir Kipa mağazasından indirimde olan Coca-Cola 6'lı 1 lt aldığım ürünün tadının değişik olduğunu farkettim.

Normalde kola içerken ürünün son kullanım tarihine bakmam ama bu markayı yaklaşık 18 senedir tüketmiş olmanın verdiği bir ağız tadı olduğundan ve tadı değiş olması sebebiyle bakma gereksiniminde bulundum.

Sonuç olarak ürünlerin hepsinin üzerinde 131113L 130414 - 35K015355 04.. yazmakta yani kullanım tarihi geçmiştir ve ürünlerin bir kısmı elimde kaldı. İlgili firmada kampanya devam ediyor olabilir dikkatinize.

Enver 2.391 Okunma

Cevaplar

  • Enver'in Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2014

    İzmir Bölge Müdürlüğü'nden benim bulunduğum sahadan sorumlu Sayın Can Gürsel konuyla ilgili adresime kadar geldi ve yaşadığım durumla ilgili görüşme fırsatımız oldu. Kendilerine ve Coca Cola İzmir Bölge Müdürlüğüne konuyla ilgili hassasiyetleri için teşekkür ederim.

  • Coca-Cola Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön