Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Coca-Cola ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ömer sonuçtan hiç memnun değil

Coca-cola Böcek Çıktı Ve İçseydik Zehirlenebilirdik

2.658
Ömer
Ömer 27 Mart 2021 00:45

Coco cola nın içinde böcek çıktı ve hiç açılmadı. Biz onu ya içseydik zehirlenseydik ya, bunun sorumlusu kim olacaktı? Sizden şikayetçi olacağım. Haber bültenlerinde vereceğim kapak hiç açılmadı. Size dava açacağım. Ne üstüne düşeceğim haberiniz olsun.

Coca-Cola Logo
Coca-Cola30 Mart 2021 23:38
Ömer
Ömer31 Mart 2021 15:08

Bunlarda fotoğraflar coco cola

Benzer Şikayetler

profile
29
2 gün önce

Coca-cola Bedava Vermeyen Bayiler

Coca-Cola dan çıkan 1l kodlarını tek tek girdim elimde bir sürü kod var evime yakın veya uzak hangi bayiye gidersem gideyim kimse kabul etmiyor kodları. Tekel bayiisinde daha daha uygulamasının pankartı var ama yine de Coca-Cola bedavasını veremiyorum diyor.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile
162
1 hafta önce

Coca-Cola Ucerc Ve American Cola

Aynı numaradan bana da geldi. Bende başvurusu yapmıştım oradan cevap geldi diye linke tıkladım WhatsApp da american cola diye bir yer çıktı ve Coca-Cola adına bana iş teklifinde bulunup hesap açtırdı ve kartımı girmemi istedi ve bende hesabımı kapatmak isteyince bana 50 bin dolarlık tazminat davası ...

profile
339
3 hafta önce

Coca-Cola İçecek Dolabı İstedim Ama İlgilenen Yok

3 aylık dükkan açtım dolap istedim içecek talep çok arıyorum arkadaşlar hiç ilgileniyorlar. Nasıl kötü bir sistemi var kendi paranla rezil oluyorsun sanki bedava getiriyorlar. Yer Sultanbeyli petrol yol Caddesi lütfen yetkililer gereğini yapsın. İnsanlar mağdur olmasınlar.

profile
49
30 Aralık 2022

Coca-Cola Sipariş Gününde Gelmemesi

İstanbul Sarıyer'de işletme sahibiyim. Coca-Cola'ya verdiğim siparişler gelmesi gereken günde gelmeyip her seferinde benim işletmemi prestij kaybına uğratmaktadır. Marketlerden kola toplatıyorlar. Ne müdürü ne plasiyeri ne şoförü hiç biri tellerini açıp yardımcı olmuyorlar ve ısrarla beni mağdur edi...

profile
51
16 Aralık 2022

Coca-Cola Teneke Şişesinde Cam Çıktı

Coca-Cola 330 ml üretim Oj1653 130622-s üretim teneke şişesinde cam parçası çıktı dilimi kesti bu konuda davacı olacağım. Yutsaydım sonrasında çok tehlikeli olabilirdi insanların canı bu kadar ucuz olmamalı nasıl bir üretim kaliteleri var yetkilerden bir açıklama bekliyorum.

Coca-Cola Teneke Şişesinde Cam Çıktı
Coca-Cola Teneke Şişesinde Cam Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .