14 Haziran 2014
Yorum Yap
#2504830

Coca-Cola Bayi Dağıtıcı Personeli Ürünleri İçeri Taşımıyor!

10593328 no'lu market bayisiyim. Personel malları kapıya bırakıp gidiyor. İçeri taşımalarını söyledik taşımıyorlar. Şikayet hattını aradım, şefleri dönüş yaptı yok mahkemelik olduk yıllar önce marketçi malı çalındı diye mahkemeye verdi o zamandan beri taşımıyoruz. Sistem bu uyarsa al uymazsa alma dedi.


Suyundan, sodasına, çayından enerjisine nektarına full firmanın mallarını satıyordum böyleyse satmayacağım. Şef dedi ya uymuyorsa alma uymuyor arkadaşım almıyorum. Sen bana uyacaksın müşteri benim sen değilsin.


Koskoca firma mahkemeye verilince tırsmış. Malı teslime 4 adam geliyor ama boşa maaş koy malı sokağa git ne güzel iş. Alternatif ürün mü yok sanki.


Koca afiş yaptıracağım Coca-Cola Mamülleri satılmaz diye!

Özer Özer 388 Okunma

Cevaplar

  • Özer18 Haziran 2014

    Ulaşıldı fakat gelen şefleri olsun arayan bölge şefimidir ne onlar olsun aynı cvp biz ürünleri kapıya koyarız şirket politikamız bu depoya filan taşıma yapmayız.Politikamız uymuyorsa almayın.Hepsinin ağız birliğiyle verdiği cvp bu.Çözüm yok tamamen fiyasko

  • Coca-Cola Temsilcisi17 Haziran 2014

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize ulaşılamadı. Konu ile ilgili bize dönüş yapabilmesi için e-posta gönderilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler