sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Coca-Cola Asitsizlik Ve Tadı Kaçmışlık

Samet Samet2 ay önce

Artık Coca-Cola almaya çekinir oldum. Çünkü aldığım kolaların tadı acayip derecede kötü. Sanki şekerimsi bir su içiyoruz. Ne gazı var ne de asidi. Yeni geldi diyor market alıyorum ama yine o acayip kötü tat hemen lavaboya döküyorum ve 5 liram çöpe gitmiş oluyor. Normalde diğer markalarda bunu yaşamıyorum sadece Coca-Cola'da bu durumu yaşıyorum. Mahallemdeki tüm kolaların asit oranı çok düşük lezzet yok keskinlik yok tat yok sadece şeker ve karamel tadı var. Sanki ürünün kapağı açarsın saatlerce bekletirsin ya işte o şekilde acayip kötü bir tadı var. Coca-Cola yoksa formülü mü unuttu?

Bakkala sorduğumda üzerimizde acayip yük var devamlı fazla ürün almak zorunda bırakılıyoruz onları da depoda orada burada tutarken belki asitleri kaçıyordur gibi muhabbet yaptı ve dolapta durması gerektiğini söyledi ama dolapta depodaki ürünleri koyamayız dedi. Siz anlaşılan marketlere çok daha fazla sipariş yazdırıyorsunuz zorunlu olarak onlarda depolarında taze ürünleri bir şekilde bozuyor. Ya da fabrikada sıkıntınız var ya da formülünü unuttunuz. Güzelim marka Türkiye de bozuldu maalesef ki. Global Coca-Cola'ya bununla alakalı da bir mail atacağım. Türkiye'deki firmasına çeki düzen vermeli.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Coca-Cola Logo Coca-Cola 2 ay önce

Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Konu yetkili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler