05 Eylül 2013

Coca-Cola Sözünde Durmadı!

Sinema biletlerini arkadaşlarımdan temin ettim kırmızı kasa üyelikte son kullanım tarihi 30 eylül yazmasına rağmen kampanya süresini 31 ağustosta bitirdiler elimde 30 adet kadar bilet var bunları kullanamıyorum Coca-Cola'ya hiç yakışmadı. Bu tarihin düzeltilmesini ve sözünüzde durmanızı rica ediyorum. Bizleri sağa sola rezil ettiniz acil dönüş yapınız.

Bu kadar büyük firmanın 3 - 5 kuruşa tenezzül etmesi içler acısı. Bir daha da elimi sürersem...

Mahmut 121 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 13 Eylül 2013

    Bu kdar büyük firmaya bu kadar küçük hesaplar yazık....

  • Mahmut 05 Eylül 2013

    Çalıştığım iş gereği arayan herkesin bana ulaşması mecburidir ki bu yüzden geceleri dahi telefonumu kapamam. Bunca yıllık meslek hayatımda ilk defa biri bana ulaşamadığını iletti. İlk önce bunun için sizi tebrik ediyorum. Müşteri destek hattınızı isteğiniz üzerine aradım. Aldığım yanıt sorunu çözmek için uğraşıyoruz. Bu derece büyük firmanın bu derece basit bir sorunu 5 gündür çözemiyor olması, verdiği sözleri yerine getiremiyor olması üzücü. Kaldı ki bana ulaşsanız ne fark eder ulaşmasanız ne fark eder konu ben değilim binlerce insanı zor durumda bıraktınız, mağdur ettiniz.

  • Coca-Cola Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Müşterimize, mevcut numaralarından ulaşılamamış mail ile bilgi verilmiştir.. Bilginize sunarız. Coca-Cola Danışma Merkezi 0 800 261 19 20 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön